Tělocvična

Používáme i netradiční cvičební pomůcky

Na jaře minulého školního roku jsme v hodinách tělesné výchovy vyzkoušeli novou míčovou hru - kinball. Hra zaujala všechny žáky, včetně těch, které nenadchete téměř ničím. Čtrnáct dní jsme pronikali do tajů této původně kanadské hry, ale pak konec, míč jsme museli vrátit, protože byl zapůjčený z táborské průmyslovky...

Protože hra žáky opravdu "chytla", začalo se řešit, zda by nebylo možné pořídit si vlastní kinballový míč. problémem je totiž dost vysoká cena, míč stojí kolem 7000 korun... Nakonec se podařilo získat příspěvek od SRPDŠ (moc děkujeme!!!!!!) a po menších komplikacích s dodavatelem jsme zase mohli hrát!!!

Ke kinballu také přibyl barevný obrovský padák a pytle na skákání.

Používáme i netradiční cvičební pomůckyPoužíváme i netradiční cvičební pomůckyPoužíváme i netradiční cvičební pomůcky

Nové vybavení do naší tělocvičny

Snaha o aktivní zapojení většího počtu dětí do hry a poskytnutí pestřejšího využití naší tělocvičny, byla podpořena pořízením dlouhé sítě na odbíjenou. Při jejím napnutí v tělocvičně vzniknou 3 hřiště a je možné zapojit do hry více dětí najednou. Síť je možné využít na jiné " síťové" sporty   (přehazovaná, badminton, ringo atd). Věříme, že i tot malé zlepšení se v nemalé míře projeví na zájmu dětí o sportovní vyžití.

Představujeme naši tělocvičnuPředstavujeme naši tělocvičnuPředstavujeme naši tělocvičnuPředstavujeme naši tělocvičnuPředstavujeme naši tělocvičnu