Aktuality ze školy

Setkání se spisovatelkou Michaelou Fišarovou

Děti ze 3. a 4. tříd měli možnost se potkat s paní spisovatelkou a jejími knihami. Prostřednictvím literárně-dramatického programu se naši čtenáři nejen seznámili s konkrétní knížkou - dějem a postavami, ale dozvěděli se též, jak se kniha vyrábí.  Vyslechli si autorské i dramatické čtení z knih a pobavili se hereckými výstupy p. Miroslava Reila. Děti byly vtaženy do děje poutavě i zábavně. Přirozeně se tak mohli vcítit do hlavních postav příběhu. Hodinové setkání uteklo rychle a všichni odcházeli s úsměvem na rtech. Těšíme se na další setkání.

děti na besedě se spisovatelkou Michaelou Fišarovouděti na besedě se spisovatelkou Michaelou Fišarovouděti na besedě se spisovatelkou Michaelou Fišarovou