Naše projekty

Modernizace vybavení Základní školy Františka Křižíka Bechyně

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a schválená dotace velkou měrou přispěje k modernizaci vybavení naší školy. Podrobnosti se dočtete v příloze.

Modernizace vybavení Základní školy Františka Křižíka Bechyně

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
Modernizace_publicita472968581.docx 96.4 Kb

Atletika pro děti do škol

Jde o projekt Českého atletického svazu, který je zaměřený na rozvoj zájmu o atletiku pro děti 1.stupně ZŠ. Cílem tohoto projektu je přitažlivou a přiměřenou formou odpovídající dětem dnešní doby ukázat krásy královny sportů a získat je pro pravidelné sportování a pro všestranné pohybové aktivity, které mají pozitivní vliv na jejich fyzický i duševní vývoj.
Tento projekt se bude realizoavat při pravidelných hodinách tělesné výchovy, v zájmových kroužcích, absolvováním seminářů a školení, pořádáním soutěží a účastí na atletických závodech.

Zapojili jsme se do projektu Atletika pro děti do škol

ICT nás baví

Projekt je zaměřen na zvýšení kvality a efektivity vzdělávání pedagogických pracovníků základních a středních škol v oblasti užívání ICT pomůcek ve výuce. V rámci projektu bude z projektových prostředků zakoupeno 16 ks dotykových notebooků.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
ICT nás baví - propagace na stránkách.docx 185.3 Kb

Comenius S.T.O.R.I.E.S.

Mezinárodní projekt zaměřený na poznávání renesence v ostatních státech Evropy.

Comenius S.T.O.R.I.E.S.

Comenius Wasteland

Mezinárodní projekt zabývající se recyklací, zpracováním odpadů a ochranou životního prostředí.

Ekoškola

Program Ekoškola je mezinárodní vzdělávací program, jehož hlavním cílem je, aby žáci snižovali ekologický dopad školy a svého jednání na životní prostředí a zlepšili prostředí ve škole a jejím okolí.

Ekoškola

EU Peníze školám

Evropský projekt, z jehož prostředků se podporuje rozvoj učebních dovedností žáků za využití nových metod učení a didaktické techniky.

Ovoce do škol

V rámci tohoto projektu děti dostávají každý týden ovoce, zeleninu či džus zdarma.

Ovoce do škol

Školní mléko

V rámci programu EU „Mléko pro evropské školy“ nabízíme denně dětem za dotované ceny lipánky, jogurty, ochucené a neochucené mléko.

Školní mléko